subpage-icon

O nas

Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów jest jednostką organizacyjną działającą przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. IKSS jest jednak czymś więcej niż instytucją – to ludzie, którzy są najlepszymi przyjaciółmi, to ich pasja i zaangażowanie w tworzenie oraz robienie “czegoś więcej” niż tylko studiowanie.

Misja

Misją IKSSa jest szerzenie kultury i sportu wśród studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Spełniamy ją poprzez organizowanie licznych projektów i inicjatyw
o różnorodnej tematyce. Na swoim koncie posiadamy kilkadziesiąt projektów, które
z upływem czasu przybywały, przeobrażały i rozwijały się.

Historia

Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów powstała jako projekt zainicjowany przez Joannę Sobieśniewską – późniejszą pierwszą przewodniczącą organizacji oraz Bartłomieja Postka. Na mocy aktu założycielskiego 8 stycznia 2008 roku powstała organizacja o nazwie Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów, która po pewnym okresie działalności zaczęła sama organizować własne projekty, które swoją skalą podbijały nie tylko serca uczestników miasta, ale również i całej Polski.

team

W tym roku obchodziliśmy 15 rok działania naszej organizacji. W chwili obecnej IKSSem kieruje 16 zarząd, przez organizację przewinęło się ponad 400 członków oraz zorganizowano ponad 150 projektów i 30 wyjazdów integracyjnych.

Historia IKSSa jest cały czas pisana i to każdy z nas jest jej autorem. Każdy z nas przekazuje reszcie swoją pozytywną energię i posiada różnorodne zajawki, którymi dzieląc się z innymi umożliwia rozwój siebie oraz całej organizacji. Każdy z nas jest wyjątkowy i dlatego tworzymy zgraną całość, którą jest właśnie Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów we Wrocławiu.

Zarząd

W tym roku akademickim nasza organizacja prowadzona jest przez zarząd kadencji 2023/2024, w którego skład wchodzą:

Igor

Porwoł

Członek Zarządu ds. Kontaktów Zewnętrznych

Aleksandra

Marmulewicz

Członek Zarządu ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Dawid

Uchnast

Członek Zarządu ds. Promocji

Igor

Walęsiak

Członek Zarządu ds. Administracji i Finansów

Kamil

Małek

Członek Zarządu ds. Projektów Sportowych

Nina

Ossowska

Członek Zarządu ds. Projektów Kulturalnych

Zespół

Jesteśmy studentami, których połączyła wspólna pasja, chęć rozwoju i dobrej zabawy, a poprzez tworzenie projektów i wspólne działania nawiązujemy przyjaźnie na długie lata.

team

Chcesz zostać członkiem IKSS?

Napisz do nas - skontaktujemy się w ciągu kilku dni.

Skontaktuj się z nami 👋

Imię powinno zawierać od 2 do 255 znaków
Nazwisko powinno zawierać od 2 do 255 znaków
Wpisz adres e-mail w poprawnym formacie